PAG.M0.8TL.AC39N
Hua Hua
Tau Wae: PAG.M0.8TL.AC39N
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 8POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: PAG.M0.8TL.AC39N.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PAG.M0.8TL.AC39N
Tau Wae PAG.M0.8TL.AC39N Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 8POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4124 pcs Pepa Raraunga PAG.M0.8TL.AC39N.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru M08 Rauemi Hee Polyetherimide (PEI)
Kua oti te Rei - Raupapa 1P
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -50°C ~ 170°C Tau o nga Tauranga 8
Pato Tere Push-Pull, Detent Lock Whakaahuatanga Taipitopito 8 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 5A Whakaaetanga Mea -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Black
Ko te whakatuwhera o te tau 0.106" ~ 0.154" (2.70mm ~ 3.90mm) Rauemi Backshell, Pae Polyetherimide (PEI)