PAG.M0.8GL.AC52AZ
Hua Hua
Tau Wae: PAG.M0.8GL.AC52AZ
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 8POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: PAG.M0.8GL.AC52AZ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PAG.M0.8GL.AC52AZ
Tau Wae PAG.M0.8GL.AC52AZ Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 8POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4351 pcs Pepa Raraunga PAG.M0.8GL.AC52AZ.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru M08 Rauemi Hee Polysulfone (PSU)
Kua oti te Rei - Raupapa 1P
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -50°C ~ 150°C Tau o nga Tauranga 8
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Ko te Whakatau Whakamatau - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Polyetheretherketone (PEEK) Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected
Ngā āhuatanga Backshell Pato Tere Push-Pull, Detent Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 8 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 5A
Whakaaetanga Mea - Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Tae Blue, Gray Ko te whakatuwhera o te tau 0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PAG.M0.8GL.AC52NZ
PAG.M0.8GL.AC52NZ
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 8POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 4738 pcs
Tikiake: PAG.M0.8GL.AC52NZ.pdf
RFQ
PAG.M0.8GL.AC39N
PAG.M0.8GL.AC39N
Kaihanga: LEMO
I roto i te taonga: 4001 pcs
Tikiake: PAG.M0.8GL.AC39N.pdf
RFQ
PAG.M0.8GL.AC52A
PAG.M0.8GL.AC52A