PAG.M0.6TL.AC65NZ
Hua Hua
Tau Wae: PAG.M0.6TL.AC65NZ
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN INLINE PLUG
Ngā Rauemi: PAG.M0.6TL.AC65NZ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PAG.M0.6TL.AC65NZ
Tau Wae PAG.M0.6TL.AC65NZ Kaihanga LEMO
He Rahinga Kei te wātea 5004 pcs Pepa Raraunga PAG.M0.6TL.AC65NZ.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru M06 Rauemi Hee Polyetherimide (PEI)
Kua oti te Rei - Raupapa 1P
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -50°C ~ 170°C Tau o nga Tauranga 6
Pato Tere Push-Pull, Detent Lock Whakaahuatanga Taipitopito 6 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup
Whakatauranga onamata 6A Whakaaetanga Mea -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Black
Ko te whakatuwhera o te tau 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm) Rauemi Backshell, Pae Polyetherimide (PEI)