PAG.M0.4GL.CC39AZ
Hua Hua
Tau Wae: PAG.M0.4GL.CC39AZ
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 4POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: PAG.M0.4GL.CC39AZ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PAG.M0.4GL.CC39AZ
Tau Wae PAG.M0.4GL.CC39AZ Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 4POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5223 pcs Pepa Raraunga PAG.M0.4GL.CC39AZ.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru M04 Rauemi Hee Polysulfone (PSU)
Kua oti te Rei - Raupapa 1P
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -50°C ~ 150°C Tau o nga Tauranga 4
Pato Tere Push-Pull, Detent Lock Whakaahuatanga Taipitopito 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Whakatauranga onamata 8A Whakaaetanga Mea -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Blue, Gray
Ko te whakatuwhera o te tau 0.106" ~ 0.154" (2.70mm ~ 3.90mm) Rauemi Backshell, Pae Polysulfone (PSU)
Nga tono Automotive, Industrial, Medical, Testing Equipment & Measurement
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PAG.M0.4GL.CC39NZ
PAG.M0.4GL.CC39NZ
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 4POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 4708 pcs
Tikiake: PAG.M0.4GL.CC39NZ.pdf
RFQ
PAG.M0.4GL.CC39A
PAG.M0.4GL.CC39A
Kaihanga: LEMO