PAG.M0.2NL.AC65N
LEMOLEMO
LEMO
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PAG.M0.2NL.AC65N
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 2POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: PAG.M0.2NL.AC65N.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PAG.M0.2NL.AC65N
Tau Wae PAG.M0.2NL.AC65N Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 2POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5933 pcs Pepa Raraunga PAG.M0.2NL.AC65N.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru M02 Rauemi Hee Polysulfone (PSU)
Kua oti te Rei - Raupapa 1P
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -50°C ~ 150°C Tau o nga Tauranga 2
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected Ngā āhuatanga Backshell
Pato Tere Push-Pull, Detent Lock Whakaahuatanga Taipitopito 2 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 10A Whakaaetanga Mea -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Black
Ko te whakatuwhera o te tau 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm) Rauemi Backshell, Pae Polysulfone (PSU)
Nga tono Automotive, Industrial, Medical, Testing Equipment & Measurement
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PAG.M0.2NL.AC65Z
PAG.M0.2NL.AC65Z
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 2POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 4327 pcs
Tikiake: PAG.M0.2NL.AC65Z.pdf
RFQ
PAG.M0.2NL.AC65NK
PAG.M0.2NL.AC65NK
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN INLINE PLUG
I roto i te taonga: 6008 pcs
Tikiake: PAG.M0.2NL.AC65NK.pdf
RFQ
PAG.M0.2NL.AC52N
PAG.M0.2NL.AC52N
Tikiake: PAG.M0.2NL.AC52N.pdf
PAG.M0.2NL.AC52NZ
PAG.M0.2NL.AC52NZ
Tikiake: PAG.M0.2NL.AC52NZ.pdf
PAG.M0.2NL.AC65NZ
PAG.M0.2NL.AC65NZ