PAC.M0.8NL.AC52N
Hua Hua
Tau Wae: PAC.M0.8NL.AC52N
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 8POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: PAC.M0.8NL.AC52N.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PAC.M0.8NL.AC52N
Tau Wae PAC.M0.8NL.AC52N Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 8POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5060 pcs Pepa Raraunga PAC.M0.8NL.AC52N.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru M08 Rauemi Hee Polysulfone (PSU)
Kua oti te Rei - Raupapa 1P
Packaging Bulk Whakatakotoranga C
Tae Mahi -50°C ~ 150°C Tau o nga Tauranga 8
Pato Tere Push-Pull, Detent Lock Whakaahuatanga Taipitopito 8 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 5A Whakaaetanga Mea -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Black
Ko te whakatuwhera o te tau 0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm) Rauemi Backshell, Pae Polysulfone (PSU)