PAC.M0.4NL.AC52A
LEMOLEMO
LEMO
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PAC.M0.4NL.AC52A
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 4POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: PAC.M0.4NL.AC52A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PAC.M0.4NL.AC52A
Tau Wae PAC.M0.4NL.AC52A Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 4POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5153 pcs Pepa Raraunga PAC.M0.4NL.AC52A.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru M04 Rauemi Hee Polysulfone (PSU)
Kua oti te Rei - Raupapa 1P
Packaging Bulk Whakatakotoranga C
Tae Mahi -50°C ~ 150°C Tau o nga Tauranga 4
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected Ngā āhuatanga Backshell
Pato Tere Push-Pull, Detent Lock Whakaahuatanga Taipitopito 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 8A Whakaaetanga Mea -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Black, Blue
Ko te whakatuwhera o te tau 0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm) Rauemi Backshell, Pae Polysulfone (PSU)