PAB.M0.4TL.AC39NZ
Hua Hua
Tau Wae: PAB.M0.4TL.AC39NZ
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 4POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: PAB.M0.4TL.AC39NZ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PAB.M0.4TL.AC39NZ
Tau Wae PAB.M0.4TL.AC39NZ Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 4POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4442 pcs Pepa Raraunga PAB.M0.4TL.AC39NZ.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru M04 Rauemi Hee Polyetherimide (PEI)
Kua oti te Rei - Raupapa 1P
Packaging Bulk Whakatakotoranga B
Tae Mahi -50°C ~ 170°C Tau o nga Tauranga 4
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Ko te Whakatau Whakamatau - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Polyetheretherketone (PEEK) Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected
Ngā āhuatanga Backshell Pato Tere Push-Pull, Detent Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 8A
Whakaaetanga Mea - Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Tae Black Ko te whakatuwhera o te tau 0.106" ~ 0.154" (2.70mm ~ 3.90mm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PAB.M0.5GL.AC39R
PAB.M0.5GL.AC39R
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 5POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 5038 pcs
Tikiake: PAB.M0.5GL.AC39R.pdf
RFQ
PAB.M0.4TL.AC39N
PAB.M0.4TL.AC39N
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 4POS SOLDER CUP