PAA.M1.0SL.AC39GZ
LEMOLEMO
LEMO
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PAA.M1.0SL.AC39GZ
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: PAA.M1.0SL.AC39GZ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PAA.M1.0SL.AC39GZ
Tau Wae PAA.M1.0SL.AC39GZ Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5256 pcs Pepa Raraunga PAA.M1.0SL.AC39GZ.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru M10 Rauemi Hee Polyetherimide (PEI)
Kua oti te Rei - Raupapa 1P
Packaging Bulk Whakatakotoranga A
Tae Mahi -50°C ~ 170°C Tau o nga Tauranga 10
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected Ngā āhuatanga Backshell
Pato Tere Push-Pull, Detent Lock Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 3A Whakaaetanga Mea -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Gray
Ko te whakatuwhera o te tau 0.106" ~ 0.154" (2.70mm ~ 3.90mm) Rauemi Backshell, Pae Polyetherimide (PEI)