PAA.M0.8NL.AC65N
Hua Hua
Tau Wae: PAA.M0.8NL.AC65N
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 8POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: PAA.M0.8NL.AC65N.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PAA.M0.8NL.AC65N
Tau Wae PAA.M0.8NL.AC65N Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 8POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4373 pcs Pepa Raraunga PAA.M0.8NL.AC65N.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru M08 Rauemi Hee Polysulfone (PSU)
Kua oti te Rei - Raupapa 1P
Packaging Bulk Whakatakotoranga A
Tae Mahi -50°C ~ 150°C Tau o nga Tauranga 8
Pato Tere Push-Pull, Detent Lock Whakaahuatanga Taipitopito 8 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 5A Whakaaetanga Mea -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Black
Ko te whakatuwhera o te tau 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm) Rauemi Backshell, Pae Polysulfone (PSU)