PAA.M0.6TL.AC52Z
Hua Hua
Tau Wae: PAA.M0.6TL.AC52Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: PAA.M0.6TL.AC52Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PAA.M0.6TL.AC52Z
Tau Wae PAA.M0.6TL.AC52Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5002 pcs Pepa Raraunga PAA.M0.6TL.AC52Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru M06 Rauemi Hee Polyetherimide (PEI)
Kua oti te Rei - Raupapa 1P
Packaging Bulk Whakatakotoranga A
Tae Mahi -50°C ~ 170°C Tau o nga Tauranga 6
Pato Tere Push-Pull, Detent Lock Whakaahuatanga Taipitopito 6 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 6A Whakaaetanga Mea -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Black
Ko te whakatuwhera o te tau 0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm) Rauemi Backshell, Pae Polyetherimide (PEI)