KLG.H22.LLA1G
LEMOLEMO
LEMO
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KLG.H22.LLA1G
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PNL MNT RCPT 22PIN CRIMP
Ngā Rauemi: KLG.H22.LLA1G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KLG.H22.LLA1G
Tau Wae KLG.H22.LLA1G Kaihanga LEMO
He Rahinga Kei te wātea 4659 pcs Pepa Raraunga KLG.H22.LLA1G.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Cable/Wire Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa K Mokowhitu Haupae - Te Tae -
Pitch - Mating - Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Tae Mahi -20°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi - Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All
Tau o nga Tauranga 22 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Nga Tae Whakamuri - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Polyetheretherketone (PEEK) Teitei Whakanoho -
Tae Whakanoho - Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Mating Guide Pato Tere Latch Holder
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole 22 position Whakatauranga onamata 4A