GSC.3S.290.ND72Z
LEMOLEMO
LEMO
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GSC.3S.290.ND72Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua 6.2-7.2MM M15 BRASS NICKEL
Ngā Rauemi: GSC.3S.290.ND72Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GSC.3S.290.ND72Z
Tau Wae GSC.3S.290.ND72Z Kaihanga LEMO
He Rahinga Kei te wātea 5194 pcs Pepa Raraunga GSC.3S.290.ND72Z.pdf
Momo - Rahi Tae M15
Raupapa 3S Rahi Ranga Rawa 0.669" (17.0mm)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Tuhinga Brass, Nickel Plated
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Kei roto - Whakaahuatanga Taipitopito 0.24" ~ 0.28" (6.2mm ~ 7.2mm) Brass, Nickel Plated M15
Whakaawehia te Rautaki Hoko - Tae -
Taara Taea 0.24" ~ 0.28" (6.2mm ~ 7.2mm)