GMA.00.012.DG
LEMOLEMO
LEMO
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GMA.00.012.DG
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua BEND RELIEF 1.2MM GRAY
Ngā Rauemi: GMA.00.012.DG.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GMA.00.012.DG
Tau Wae GMA.00.012.DG Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga BEND RELIEF 1.2MM GRAY Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3992 pcs Pepa Raraunga GMA.00.012.DG.pdf
Raupapa * Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
GMA-8A
GMA-8A
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: UL FAST ACTING 5MM GLASS FUSE 8A