FRT.00.250.CTA50
LEMOLEMO
LEMO
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FRT.00.250.CTA50
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN NIMCAMA PLG STR 50OHM SOLDR
Ngā Rauemi: 1.FRT.00.250.CTA50.pdf2.FRT.00.250.CTA50.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FRT.00.250.CTA50
Tau Wae FRT.00.250.CTA50 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN NIMCAMA PLG STR 50OHM SOLDR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4634 pcs Pepa Raraunga 1.FRT.00.250.CTA50.pdf2.FRT.00.250.CTA50.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 700V Whakamutunga Whakamutunga Solder
Raupapa 00 Packaging Bulk
Tae Mahi -55°C ~ 260°C Tau o nga Ports 1
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Nga Takahanga Tae 5000 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Te Hainatanga Whakataunga - Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected
Kei roto - Hapa 50 Ohm
Tae Housing Silver Ngā āhuatanga 50 Ohm Resistor
Pato Tere Push-Pull Rauemi Dielectric Polytetrafluoroethylene (PTFE)
Whakaahuatanga Taipitopito NIM-CAMAC CD/N 549 Connector Plug, Male Pin 50 Ohm Free Hanging (In-Line) Solder Whakaoti Whakamutunga Solder