FPG.0B.304.CYCD52Z
Hua Hua
Tau Wae: FPG.0B.304.CYCD52Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN INLINE PLUG
Ngā Rauemi: FPG.0B.304.CYCD52Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FPG.0B.304.CYCD52Z
Tau Wae FPG.0B.304.CYCD52Z Kaihanga LEMO
He Rahinga Kei te wātea 5361 pcs Pepa Raraunga FPG.0B.304.CYCD52Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 304 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 0B
Packaging Bulk Ētahi Ingoa Q11633504
Whakatakotoranga G Tae Mahi -55°C ~ 250°C
Tau o nga Tauranga 4 Momo Tae Free Hanging (In-Line), Right Angle
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Kōkuhu Rauemi Polyetheretherketone (PEEK) Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected
Ngā āhuatanga Backshell Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 7A
Whakaaetanga Mea Brass Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm)