FNG.2B.310.CLAD82Z
Hua Hua
Tau Wae: FNG.2B.310.CLAD82Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: FNG.2B.310.CLAD82Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FNG.2B.310.CLAD82Z
Tau Wae FNG.2B.310.CLAD82Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5597 pcs Pepa Raraunga FNG.2B.310.CLAD82Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 310 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 2B
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 10
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 8A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.283" ~ 0.323" (7.20mm ~ 8.20mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome