FNG.0B.307.CLAD56Z
Hua Hua
Tau Wae: FNG.0B.307.CLAD56Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 7POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: FNG.0B.307.CLAD56Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FNG.0B.307.CLAD56Z
Tau Wae FNG.0B.307.CLAD56Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 7POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4161 pcs Pepa Raraunga FNG.0B.307.CLAD56Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 307 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 0B
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 7
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Kōkuhu Rauemi Polyetheretherketone (PEEK) Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected
Ngā āhuatanga Backshell, Lanyard Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 7 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 2.5A
Whakaaetanga Mea Brass Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau 0.209" ~ 0.220" (5.30mm ~ 5.60mm)
Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FNG.0B.307.CLAD42Z
FNG.0B.307.CLAD42Z
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 7POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 4837 pcs
Tikiake: FNG.0B.307.CLAD42Z.pdf
RFQ
FNG.0B.307.CLWD56Z
FNG.0B.307.CLWD56Z
Kaihanga: LEMO
I roto i te taonga: 4589 pcs
Tikiake: FNG.0B.307.CLWD56Z.pdf
RFQ
FNG.0B.307.CLAD56
FNG.0B.307.CLAD56