FMW.5M.114.XLCT
LEMOLEMO
FMW.5M.114.XLCT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FMW.5M.114.XLCT
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 114POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: 1.FMW.5M.114.XLCT.pdf2.FMW.5M.114.XLCT.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 217 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 217 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FMW.5M.114.XLCT
Tau Wae FMW.5M.114.XLCT Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 114POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 217 pcs Pepa Raraunga 1.FMW.5M.114.XLCT.pdf2.FMW.5M.114.XLCT.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 114 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Nickel Raupapa 5M
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1124-1195
FMW5M114XLCT
Whakatakotoranga W Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 114 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Tiaki Ingoa IP68 - Dust Tight, Waterproof Ngā āhuatanga Coupling Nut
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 114 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Whakatauranga onamata 2A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Gray
Ko te whakatuwhera o te tau 1.122" (28.50mm) Rauemi Backshell, Pae -