FMG.0B.305.CLAD52Z
Hua Hua
Tau Wae: FMG.0B.305.CLAD52Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN R/A PLUG
Ngā Rauemi: FMG.0B.305.CLAD52Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FMG.0B.305.CLAD52Z
Tau Wae FMG.0B.305.CLAD52Z Kaihanga LEMO
He Rahinga Kei te wātea 4287 pcs Pepa Raraunga FMG.0B.305.CLAD52Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 305 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 0B
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 5
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 5 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup
Whakatauranga onamata 6.5A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FMG.0B.305.CLAD56Z
FMG.0B.305.CLAD56Z
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 5POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 5996 pcs
Tikiake: FMG.0B.305.CLAD56Z.pdf
RFQ
FMG.0B.305.CLAD42
FMG.0B.305.CLAD42
Kaihanga: LEMO
I roto i te taonga: 4061 pcs
Tikiake: FMG.0B.305.CLAD42.pdf
RFQ
FMG.0B.305.CLAD52
FMG.0B.305.CLAD52