FLM.0S.306.CLAD42Z
LEMOLEMO
LEMO
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FLM.0S.306.CLAD42Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN CIRC PLUG 6POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: FLM.0S.306.CLAD42Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FLM.0S.306.CLAD42Z
Tau Wae FLM.0S.306.CLAD42Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN CIRC PLUG 6POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4662 pcs Pepa Raraunga FLM.0S.306.CLAD42Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 306 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 0S
Packaging Bulk Whakatakotoranga Keyed
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 6
Momo Tae Free Hanging (In-Line), Right Angle Tae Whakatu -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected Ngā āhuatanga Backshell
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 6 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata - Whakaaetanga Mea Brass, Bronze
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets and Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.126" ~ 0.165" (3.20mm ~ 4.20mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FLM ENG KIT 22
FLM ENG KIT 22
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP KIT FILM 470PF-4.7UF 65PCS
I roto i te taonga: 3999 pcs
Tikiake: FLM ENG KIT 22.pdf
RFQ
FLM-80
FLM-80
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE AUTO 80A AUTO LINK
I roto i te taonga: 5898 pcs
Tikiake: FLM-80.pdf
RFQ
FLM.2S.306.CLAD82
FLM.2S.306.CLAD82
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN R/A PLUG
Tikiake: FLM.2S.306.CLAD82.pdf
FLM.1S.302.CLAD52
FLM.1S.302.CLAD52
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN R/A PLUG
Tikiake: FLM.1S.302.CLAD52.pdf
FLM-30
FLM-30
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE AUTO 30A AUTO LINK
Tikiake: FLM-30.pdf
FLM.0S.302.CLAD42Z
FLM.0S.302.CLAD42Z
Tikiake: FLM.0S.302.CLAD42Z.pdf
FLM ENG KIT 23
FLM ENG KIT 23
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP KIT FILM 1000PF-100UF 65PCS
Tikiake: FLM ENG KIT 23.pdf
FLM ENG KIT 24
FLM ENG KIT 24
Whakaahuatanga: F863 METALLIZED POLYPROPYLENE FI
Tikiake: FLM ENG KIT 24.pdf
FLM-120
FLM-120
Whakaahuatanga: FUSE AUTO 120A AUTO LINK
Tikiake: FLM-120.pdf
FLM-100
FLM-100
Whakaahuatanga: FUSE AUTO 100A AUTO LINK
Tikiake: FLM-100.pdf
FLM-60
FLM-60
Whakaahuatanga: FUSE AUTO 60A AUTO LINK
Tikiake: FLM-60.pdf
FLMTGBRK
FLMTGBRK
Kaihanga: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga: LIGHT KIT MOUNTING BRACKET
Tikiake: FLMTGBRK.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel