FHJ.3B.308.CLLD10Z
Hua Hua
Tau Wae: FHJ.3B.308.CLLD10Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 8POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: FHJ.3B.308.CLLD10Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FHJ.3B.308.CLLD10Z
Tau Wae FHJ.3B.308.CLLD10Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 8POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5779 pcs Pepa Raraunga FHJ.3B.308.CLLD10Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 308 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 3B
Packaging Bulk Whakatakotoranga J
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 8
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 8 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 13A Whakaaetanga Mea Bronze
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 59.0µin (1.50µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.362" ~ 0.394" (9.20mm ~ 10.00mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome