FHG.2B.319.CYCD52Z
Hua Hua
Tau Wae: FHG.2B.319.CYCD52Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: FHG.2B.319.CYCD52Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FHG.2B.319.CYCD52Z
Tau Wae FHG.2B.319.CYCD52Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4347 pcs Pepa Raraunga FHG.2B.319.CYCD52Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 19
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Whakatauranga onamata 5A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FHG.2B.319.CLAD99
FHG.2B.319.CLAD99
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 19POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 4999 pcs
Tikiake: FHG.2B.319.CLAD99.pdf
RFQ
FHG.2B.326.CLAD72Z
FHG.2B.326.CLAD72Z
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 26POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 4236 pcs
Tikiake: FHG.2B.326.CLAD72Z.pdf
RFQ
FHG.2B.319.CYCD52
FHG.2B.319.CYCD52
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP