FHG.2B.316.CLAD82
Hua Hua
Tau Wae: FHG.2B.316.CLAD82
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 16POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: FHG.2B.316.CLAD82.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FHG.2B.316.CLAD82
Tau Wae FHG.2B.316.CLAD82 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 16POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3963 pcs Pepa Raraunga FHG.2B.316.CLAD82.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 316 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 2B
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 16
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 16 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 6A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.283" ~ 0.323" (7.20mm ~ 8.20mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FHG.2B.316.CLAD52Z
FHG.2B.316.CLAD52Z
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 16POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 5047 pcs
Tikiake: FHG.2B.316.CLAD52Z.pdf
RFQ
FHG.2B.316.CLAM31Z
FHG.2B.316.CLAM31Z
Kaihanga: LEMO
I roto i te taonga: 4180 pcs
Tikiake: FHG.2B.316.CLAM31Z.pdf
RFQ
FHG.2B.316.CLAD82Z
FHG.2B.316.CLAD82Z