FHG.2B.312.CYCD82Z
Hua Hua
Tau Wae: FHG.2B.312.CYCD82Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN R/A PLUG
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FHG.2B.312.CYCD82Z
Tau Wae FHG.2B.312.CYCD82Z Kaihanga LEMO
He Rahinga Kei te wātea 5730 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 312 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 2B
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 12
Momo Tae Free Hanging (In-Line), Right Angle Tae Whakatu -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected Ngā āhuatanga Backshell
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 12 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Whakatauranga onamata 7A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.283" ~ 0.323" (7.20mm ~ 8.20mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FHG.2B.314.CLAD62
FHG.2B.314.CLAD62
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 14POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 5969 pcs
Tikiake: FHG.2B.314.CLAD62.pdf
RFQ
FHG.2B.312.CYCD82
FHG.2B.312.CYCD82
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP