FHG.2B.305.CLAD72Z
Hua Hua
Tau Wae: FHG.2B.305.CLAD72Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 5POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: FHG.2B.305.CLAD72Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FHG.2B.305.CLAD72Z
Tau Wae FHG.2B.305.CLAD72Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 5POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4466 pcs Pepa Raraunga FHG.2B.305.CLAD72Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 305 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 2B
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 5
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 5 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 14A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.244" ~ 0.283" (6.20mm ~ 7.20mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome