FHG.2B.302.CLAD62Z
LEMOLEMO
LEMO
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FHG.2B.302.CLAD62Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 2POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: FHG.2B.302.CLAD62Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FHG.2B.302.CLAD62Z
Tau Wae FHG.2B.302.CLAD62Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 2POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5734 pcs Pepa Raraunga FHG.2B.302.CLAD62Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 302 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 2B
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 2
Momo Tae Free Hanging (In-Line), Right Angle Tae Whakatu -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected Ngā āhuatanga Backshell
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 2 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 25A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.205" ~ 0.244" (5.20mm ~ 6.20mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome