FHG.1K.308.CLAC55Z
Hua Hua
Tau Wae: FHG.1K.308.CLAC55Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 8POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: FHG.1K.308.CLAC55Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FHG.1K.308.CLAC55Z
Tau Wae FHG.1K.308.CLAC55Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 8POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4413 pcs Pepa Raraunga FHG.1K.308.CLAC55Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 308 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 1K
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 8
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 8 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 5A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.201" ~ 0.217" (5.10mm ~ 5.50mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome