FHG.1K.303.CLAC65Z
Hua Hua
Tau Wae: FHG.1K.303.CLAC65Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 3POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: FHG.1K.303.CLAC65Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FHG.1K.303.CLAC65Z
Tau Wae FHG.1K.303.CLAC65Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 3POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4542 pcs Pepa Raraunga FHG.1K.303.CLAC65Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 303 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 1K
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 3
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 3 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 12A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.240" ~ 0.256" (6.10mm ~ 6.50mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FHG.1K.303.CYCC45
FHG.1K.303.CYCC45
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 3POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 5899 pcs
Tikiake: FHG.1K.303.CYCC45.pdf
RFQ
FHG.1K.303.CLAC60
FHG.1K.303.CLAC60
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 3POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 4224 pcs
Tikiake: FHG.1K.303.CLAC60.pdf
RFQ
FHG.1K.303.CLAC65
FHG.1K.303.CLAC65