FHG.1B.314.CLAD62Z
Hua Hua
Tau Wae: FHG.1B.314.CLAD62Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 14POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: FHG.1B.314.CLAD62Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FHG.1B.314.CLAD62Z
Tau Wae FHG.1B.314.CLAD62Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 14POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5141 pcs Pepa Raraunga FHG.1B.314.CLAD62Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 314 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 1B
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 14
Momo Tae Free Hanging (In-Line), Right Angle Tae Whakatu -
Kōkuhu Rauemi Polyetheretherketone (PEEK) Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected
Ngā āhuatanga Backshell Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 14 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 2A
Whakaaetanga Mea Brass Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau 0.205" ~ 0.244" (5.20mm ~ 6.20mm)
Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FHG.1B.316.CLAD42
FHG.1B.316.CLAD42
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN R/A PLUG
I roto i te taonga: 6037 pcs
Tikiake:
RFQ
FHG.1B.316.CLAD52
FHG.1B.316.CLAD52
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 16POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 5392 pcs
Tikiake: FHG.1B.316.CLAD52.pdf
RFQ
FHG.1B.314.CLAD62
FHG.1B.314.CLAD62
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 14POS SOLDER CUP