FHG.1B.310.CLAD62Z
Hua Hua
Tau Wae: FHG.1B.310.CLAD62Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: FHG.1B.310.CLAD62Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FHG.1B.310.CLAD62Z
Tau Wae FHG.1B.310.CLAD62Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5092 pcs Pepa Raraunga FHG.1B.310.CLAD62Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 10
Momo Tae Free Hanging (In-Line), Right Angle Tae Whakatu -
Kōkuhu Rauemi Polyetheretherketone (PEEK) Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected
Ngā āhuatanga Backshell Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 2.5A
Whakaaetanga Mea Brass Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau 0.205" ~ 0.244" (5.20mm ~ 6.20mm)
Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FHG.1B.310.CLAZ
FHG.1B.310.CLAZ
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 3985 pcs
Tikiake: FHG.1B.310.CLAZ.pdf
RFQ
FHG.1B.310.CLAD62
FHG.1B.310.CLAD62
Kaihanga: LEMO