FHG.0B.305.CLAD56Z
Hua Hua
Tau Wae: FHG.0B.305.CLAD56Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 5POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: FHG.0B.305.CLAD56Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FHG.0B.305.CLAD56Z
Tau Wae FHG.0B.305.CLAD56Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 5POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5900 pcs Pepa Raraunga FHG.0B.305.CLAD56Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 305 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 0B
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 5
Momo Tae Free Hanging (In-Line), Right Angle Tae Whakatu -
Kōkuhu Rauemi Polyetheretherketone (PEEK) Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected
Ngā āhuatanga Backshell Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 5 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 6.5A
Whakaaetanga Mea Brass Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau 0.209" ~ 0.220" (5.30mm ~ 5.60mm)
Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FHG.0B.305.YLAD52Z
FHG.0B.305.YLAD52Z
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN R/A PLUG 5PIN SLD CUP
I roto i te taonga: 1480 pcs
Tikiake: FHG.0B.305.YLAD52Z.pdf
RFQ
FHG.0B.305.CLAD56
FHG.0B.305.CLAD56
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 5POS SOLDER CUP