FHG.00.305.CLAD35
Hua Hua
Tau Wae: FHG.00.305.CLAD35
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN R/A PLUG
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FHG.00.305.CLAD35
Tau Wae FHG.00.305.CLAD35 Kaihanga LEMO
He Rahinga Kei te wātea 4390 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 305 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 00
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 5
Momo Tae Free Hanging (In-Line), Right Angle Tae Whakatu -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected Ngā āhuatanga Backshell
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 5 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup
Whakatauranga onamata 1.7A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.106" ~ 0.138" (2.70mm ~ 3.50mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome