FHG.00.302.CLAD35Z
Hua Hua
Tau Wae: FHG.00.302.CLAD35Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 2POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: FHG.00.302.CLAD35Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FHG.00.302.CLAD35Z
Tau Wae FHG.00.302.CLAD35Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 2POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5502 pcs Pepa Raraunga FHG.00.302.CLAD35Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 302 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 00
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 2
Momo Tae Free Hanging (In-Line), Right Angle Tae Whakatu -
Kōkuhu Rauemi Polyetheretherketone (PEEK) Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected
Ngā āhuatanga Backshell Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 2 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 5A
Whakaaetanga Mea Brass Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau 0.106" ~ 0.138" (2.70mm ~ 3.50mm)