FGY.2B.306.PYCD62G
LEMOLEMO
LEMO
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FGY.2B.306.PYCD62G
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 6POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: FGY.2B.306.PYCD62G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FGY.2B.306.PYCD62G
Tau Wae FGY.2B.306.PYCD62G Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 6POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4410 pcs Pepa Raraunga FGY.2B.306.PYCD62G.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 306 Rauemi Hee Polysulfone (PSU)
Kua oti te Rei - Raupapa 2B
Packaging Bulk Whakatakotoranga Y
Tae Mahi -50°C ~ 150°C Tau o nga Tauranga 6
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Kōkuhu Rauemi Polyetheretherketone (PEEK) Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected
Ngā āhuatanga Backshell Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 6 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Whakatauranga onamata 12A
Whakaaetanga Mea Brass Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Tae Gray Ko te whakatuwhera o te tau 0.205" ~ 0.244" (5.20mm ~ 6.20mm)