FGR.5M.114.XLCT
LEMOLEMO
LEMO
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FGR.5M.114.XLCT
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN INLINE PLUG
Ngā Rauemi: FGR.5M.114.XLCT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FGR.5M.114.XLCT
Tau Wae FGR.5M.114.XLCT Kaihanga LEMO
He Rahinga Kei te wātea 5439 pcs Pepa Raraunga FGR.5M.114.XLCT.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 114 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Nickel Raupapa 5M
Packaging Bulk Whakatakotoranga R
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 114
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Tiaki Ingoa IP68 - Dust Tight, Waterproof Ngā āhuatanga Coupling Nut
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 114 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Whakatauranga onamata 2A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Gray
Ko te whakatuwhera o te tau 1.122" (28.50mm) Rauemi Backshell, Pae -