FGL.3K.310.CYMK15
LEMOLEMO
LEMO
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FGL.3K.310.CYMK15
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 10POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: FGL.3K.310.CYMK15.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FGL.3K.310.CYMK15
Tau Wae FGL.3K.310.CYMK15 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 10POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4689 pcs Pepa Raraunga FGL.3K.310.CYMK15.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 310 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 3K
Packaging Bulk Whakatakotoranga L
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 10
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Ngā āhuatanga Backshell Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Whakatauranga onamata 12A
Whakaaetanga Mea Bronze Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 59.0µin (1.50µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Female Sockets
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau 0.555" ~ 0.591" (14.10mm ~ 15.00mm)