FGK.2B.316.CLLD62Z
LEMOLEMO
LEMO
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FGK.2B.316.CLLD62Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 16POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: FGK.2B.316.CLLD62Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FGK.2B.316.CLLD62Z
Tau Wae FGK.2B.316.CLLD62Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 16POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5968 pcs Pepa Raraunga FGK.2B.316.CLLD62Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 316 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 2B
Packaging Bulk Whakatakotoranga K
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 16
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Kōkuhu Rauemi Polyetheretherketone (PEEK) Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected
Ngā āhuatanga Backshell Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 16 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 6A
Whakaaetanga Mea Bronze Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 59.0µin (1.50µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Female Sockets
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau 0.205" ~ 0.244" (5.20mm ~ 6.20mm)