FGJ.4B.306.CLMD15
LEMOLEMO
LEMO
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FGJ.4B.306.CLMD15
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 6POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: FGJ.4B.306.CLMD15.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FGJ.4B.306.CLMD15
Tau Wae FGJ.4B.306.CLMD15 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 6POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5340 pcs Pepa Raraunga FGJ.4B.306.CLMD15.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 306 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 4B
Packaging Bulk Whakatakotoranga J
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 6
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected Ngā āhuatanga Backshell
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 6 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Whakatauranga onamata 24A Whakaaetanga Mea Bronze
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 59.0µin (1.50µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.535" ~ 0.591" (13.60mm ~ 15.00mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome