FGJ.3B.330.CLLD11
Hua Hua
Tau Wae: FGJ.3B.330.CLLD11
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 30POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: FGJ.3B.330.CLLD11.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FGJ.3B.330.CLLD11
Tau Wae FGJ.3B.330.CLLD11 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 30POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4257 pcs Pepa Raraunga FGJ.3B.330.CLLD11.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 330 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 3B
Packaging Bulk Whakatakotoranga J
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 30
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 30 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 3.5A Whakaaetanga Mea Bronze
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 59.0µin (1.50µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.398" ~ 0.433" (10.10mm ~ 11.00mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FGJ.3B.850.CLLD83Z
FGJ.3B.850.CLLD83Z
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 12POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 3966 pcs
Tikiake: FGJ.3B.850.CLLD83Z.pdf
RFQ
FGJ.3B.326.CYMD12
FGJ.3B.326.CYMD12
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 26POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 5978 pcs
Tikiake: FGJ.3B.326.CYMD12.pdf
RFQ
FGJ.3B.330.CLLD11Z
FGJ.3B.330.CLLD11Z
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 30POS SOLDER CUP