FGJ.3B.324.CLLD62
Hua Hua
Tau Wae: FGJ.3B.324.CLLD62
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 24POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: FGJ.3B.324.CLLD62.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FGJ.3B.324.CLLD62
Tau Wae FGJ.3B.324.CLLD62 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 24POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4075 pcs Pepa Raraunga FGJ.3B.324.CLLD62.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 324 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 3B
Packaging Bulk Whakatakotoranga J
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 24
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Kōkuhu Rauemi Polyetheretherketone (PEEK) Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected
Ngā āhuatanga Backshell Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 24 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 4A
Whakaaetanga Mea Bronze Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 59.0µin (1.50µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Female Sockets
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau 0.193" ~ 0.244" (4.90mm ~ 6.20mm)