FGJ.3B.307.CLLD11
Hua Hua
Tau Wae: FGJ.3B.307.CLLD11
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 7POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: FGJ.3B.307.CLLD11.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FGJ.3B.307.CLLD11
Tau Wae FGJ.3B.307.CLLD11 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 7POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5190 pcs Pepa Raraunga FGJ.3B.307.CLLD11.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 307 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 3B
Packaging Bulk Whakatakotoranga J
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 7
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Kōkuhu Rauemi Polyetheretherketone (PEEK) Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected
Ngā āhuatanga Backshell Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 7 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 15A
Whakaaetanga Mea Bronze Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 59.0µin (1.50µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Female Sockets
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau 0.398" ~ 0.433" (10.10mm ~ 11.00mm)