FGJ.3B.304.CLLD11Z
Hua Hua
Tau Wae: FGJ.3B.304.CLLD11Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 4POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: FGJ.3B.304.CLLD11Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FGJ.3B.304.CLLD11Z
Tau Wae FGJ.3B.304.CLLD11Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 4POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5018 pcs Pepa Raraunga FGJ.3B.304.CLLD11Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 304 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 3B
Packaging Bulk Whakatakotoranga J
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 4
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 4 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 19A Whakaaetanga Mea Bronze
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 59.0µin (1.50µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.398" ~ 0.433" (10.10mm ~ 11.00mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome