FGJ.2B.312.CLLD82Z
Hua Hua
Tau Wae: FGJ.2B.312.CLLD82Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 12POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: FGJ.2B.312.CLLD82Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FGJ.2B.312.CLLD82Z
Tau Wae FGJ.2B.312.CLLD82Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 12POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5420 pcs Pepa Raraunga FGJ.2B.312.CLLD82Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 312 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 2B
Packaging Bulk Whakatakotoranga J
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 12
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected Ngā āhuatanga Backshell
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 12 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 7A Whakaaetanga Mea Bronze
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 59.0µin (1.50µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.283" ~ 0.323" (7.20mm ~ 8.20mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome