FGJ.2B.308.CYPD82
Hua Hua
Tau Wae: FGJ.2B.308.CYPD82
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 8POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: FGJ.2B.308.CYPD82.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FGJ.2B.308.CYPD82
Tau Wae FGJ.2B.308.CYPD82 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 8POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5743 pcs Pepa Raraunga FGJ.2B.308.CYPD82.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 308 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 2B
Packaging Bulk Whakatakotoranga J
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 8
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Kōkuhu Rauemi Polyetheretherketone (PEEK) Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected
Ngā āhuatanga Backshell Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 8 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Whakatauranga onamata 10A
Whakaaetanga Mea Bronze Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 59.0µin (1.50µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Female Sockets
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau 0.283" ~ 0.323" (7.20mm ~ 8.20mm)