FGJ.2B.306.CLLD99Z
Hua Hua
Tau Wae: FGJ.2B.306.CLLD99Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 6POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: FGJ.2B.306.CLLD99Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FGJ.2B.306.CLLD99Z
Tau Wae FGJ.2B.306.CLLD99Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 6POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4905 pcs Pepa Raraunga FGJ.2B.306.CLLD99Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 306 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 2B
Packaging Bulk Whakatakotoranga J
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 6
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 6 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 12A Whakaaetanga Mea Bronze
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 59.0µin (1.50µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.362" ~ 0.390" (9.20mm ~ 9.90mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FGJ.2B.306.CLLD82
FGJ.2B.306.CLLD82
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 6POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 4056 pcs
Tikiake: FGJ.2B.306.CLLD82.pdf
RFQ
FGJ.2B.306.CLLD99
FGJ.2B.306.CLLD99
Kaihanga: LEMO