FGJ.2B.303.CYMD72
Hua Hua
Tau Wae: FGJ.2B.303.CYMD72
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 3POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: FGJ.2B.303.CYMD72.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FGJ.2B.303.CYMD72
Tau Wae FGJ.2B.303.CYMD72 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 3POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5838 pcs Pepa Raraunga FGJ.2B.303.CYMD72.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 303 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 2B
Packaging Bulk Whakatakotoranga J
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 3
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected Ngā āhuatanga Backshell
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 3 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Whakatauranga onamata 17A Whakaaetanga Mea Bronze
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 59.0µin (1.50µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.244" ~ 0.283" (6.20mm ~ 7.20mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome