FGJ.2B.302.CLLD72Z
Hua Hua
Tau Wae: FGJ.2B.302.CLLD72Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 2POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: FGJ.2B.302.CLLD72Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FGJ.2B.302.CLLD72Z
Tau Wae FGJ.2B.302.CLLD72Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 2POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4186 pcs Pepa Raraunga FGJ.2B.302.CLLD72Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 302 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 2B
Packaging Bulk Ētahi Ingoa Q11766413
Whakatakotoranga J Tae Mahi -55°C ~ 250°C
Tau o nga Tauranga 2 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Kōkuhu Rauemi Polyetheretherketone (PEEK) Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected
Ngā āhuatanga Backshell Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 2 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 25A
Whakaaetanga Mea Bronze Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 59.0µin (1.50µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Female Sockets
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau 0.244" ~ 0.283" (6.20mm ~ 7.20mm)