FGJ.1B.310.CLLD72
Hua Hua
Tau Wae: FGJ.1B.310.CLLD72
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 10POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: FGJ.1B.310.CLLD72.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FGJ.1B.310.CLLD72
Tau Wae FGJ.1B.310.CLLD72 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 10POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5174 pcs Pepa Raraunga FGJ.1B.310.CLLD72.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 310 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 1B
Packaging Bulk Whakatakotoranga J
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 10
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Kōkuhu Rauemi Polyetheretherketone (PEEK) Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected
Ngā āhuatanga Backshell Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 2.5A
Whakaaetanga Mea Bronze Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 59.0µin (1.50µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Female Sockets
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau 0.244" ~ 0.283" (6.20mm ~ 7.20mm)
Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FGJ.1B.731.CJLD52
FGJ.1B.731.CJLD52
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 3POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 5386 pcs
Tikiake: FGJ.1B.731.CJLD52.pdf
RFQ
FGJ.1B.310.CLLD52
FGJ.1B.310.CLLD52
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 10POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 4881 pcs
Tikiake: FGJ.1B.310.CLLD52.pdf
RFQ
FGJ.1B.310.CLLD72Z
FGJ.1B.310.CLLD72Z