FGJ.1B.306.CLLD42Z
Hua Hua
Tau Wae: FGJ.1B.306.CLLD42Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 6POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: FGJ.1B.306.CLLD42Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FGJ.1B.306.CLLD42Z
Tau Wae FGJ.1B.306.CLLD42Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 6POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4816 pcs Pepa Raraunga FGJ.1B.306.CLLD42Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 306 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 1B
Packaging Bulk Whakatakotoranga J
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 6
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 6 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 7A Whakaaetanga Mea Bronze
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 59.0µin (1.50µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.122" ~ 0.165" (3.10mm ~ 4.20mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome